تبلیغات هدفمند

10 / 10
از 1 کاربر

Image result for ‫تبلیغات هدفمند‬‎

.تعریف اصلی تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند یعنی بررسی مشتریان و بازار هدف، و تبلیغ در آن بازار برای بدست آوردن مشتری. این جمله بسیار ساده و گویا است اما اکثر کسب و کارها برای اینکه تبلیغات موثری داشته باشند دچار مشکل در ایجاد یک تبلیغ و مهمتر از آن نحوه و زمان ارائه آن می شوند. چاره ی کار چیست؟

هدفمندی یکی از اصول افزایش اثربخشی در تبلیغات است. هر برندی برای تبلیغات خود، قسمتی از بازار را هدف می‌گیرد. اما نکته اصلی این است که تبلیغات دقیقاً در همان بخش از بازار عرضه شود.
در تبلیغاتی با هدف ایجاد یک تاثیر خاص در مخاطب راه‌اندازی می‌شود، مخاطبان وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده از خود وب‌سایت اهمیت بیشتری دارند.

 

برای اینکه بتوانیم تبلیغاتی هدفمند و حرفه ای انجام دهید باید ابتدا به سوالات زیر پاسخ دهید؟

سوالاتی که باید از خود بپرسیم

  • اهداف کسب و کار ما چه مواردی هستند

مشتریان ما چه کسانی هستند و کجا زندگی می کنند و به چه چیزهایی علاقه دارند؟

  • زمان مناسب برای کار و ارائه خدمات کی است؟
  • میزان هزینه ای که می توانیم در زمینه تبلیغات بکنیم چه مقدار است؟

در ابتدا اهداف کسب و کار مشخص می شوند و بررسی می شود که کسب و کار در چه مرتبه ای قرار دارد و برای رسیدن به اهداف تجاری خود باید چه راه هایی را طی نماید.

خب مرحله دوم چکار باید کنیم؟

در مرحله دوم باید شناخت کاملی از مشتریان و بازار هدف مشخص شود تا با تمرکز بر آن بتوان بیشترین نتیجه را از تبلیغات بدست آورد.

هر کاری زمان مناسب خود را برای ارائه دهد، باید به صورت حرفه ای زمان تبلیغ را مشخص کنیم.

اینکه چه نقشه تبلیغاتی را در پیش بگیریم همه به میزان هزینه ها رابطه مستقیم دارد.

همیشه یادمان باشد که:

تبلیغات جزء جدانشدنی کسب و کارهاست.

اگر شما برای ایجاد بسترهای کسب و کار خود هزینه می کنید باید بدانید که برای موفقیت و معرفی کسب و کار خود باید ۳ برابر هزینه بسترسازی را سرمایه گذاری کنید تا کار و بار شما به رونق برسد. البته شایان ذکر است که تبلیغات باید با شناسایی کامل بازار هدف و به صورت کاملا هدفمند پیش گرفته شود تا از بهترین نتیجه برخوردار شود

 

انواع تبلیغات هدفمند!

دو نوع تبلیغات هدفمند وجود دارد : تبلیغات هدفمند سنتی و تبلیغات هدفمند مدرن

تبلیغات هدفمند سنتی

یکی از روش های قدیمی تبلیغ بصورت نشریه در روزنامه ها، چاپ کردن تراکت، تبلیغات کاغذی و بخش آنها در منطقه های مورد نظر می باشد،و روش دیگر ارسال اس ام اس بصورت منطقه ای است که هر دو حالت هزینه زیادی دارد و در حال حاضر بازخورد پایین دارد زیرا دیگر مردم از این روش کمتر استقبال میکنند

تبلیغات هدفمند مدرن

یکی از بهترین روش های موجود در حال حاضر تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی میباشد، تبلیغات در شبکه اجتماعی خیلی پر بازده و جوابگو است.  یکی از بهترین شبکه های حال حاضر ایران و دنیا شبکه اجتماعی اینستاگرام میباشد که به دلیل هدفمند بودن و گسترده بودن این شبکه، ظرفیتی را ایجاد کرده تا جایگاه مناسبی برای دیده شدن و تبلیغ های هدفمند ایجاد کنند.در اینستاگرام میتوانید بصورت منطقه ای (GPSهشتگ ها، و پیج های رقیبان بصورت هدفمند تبلیغ کنید، که سیب چهارم دارای این قابلیت هدفمند است.

مزایای تبلیغات هدفمند مدرن نسبت به تبلیغات هدفمند سنتی

کم هزینه بودن تبلیغات مدرن نسبت به تبلیغات سنتی، در کمترین زمان تبلیغ شما انجام میشود، جلوگیری از اسراف برای چاپ کاغذ و...با تبلیغات  هدفمند میتوانید کل ایران و دنیا تمرکز کنید.

بازاریابی کدام روش راحت تر است

در این بخش بطور کلی در مورد بازاریابی سنتی و مدرن صحبت کردیم.

آینده تبلیغات هدفمند

با پیشرفت تکنولوژی امکانات شگفت انگیزی در اینستاگرام به وجود خواهد آمد که ربات هوشمند  این قابلیت ها را دارد که میتوانید از آن استفاده کنید

منبع سیب چهار م.

همیشه به یاد داشته باشید که تبلیغات هزینه نیست،تبلیغات سرمایه گذاری است

#باما_دیده_میشوید

 

 

 

ارسال نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :